Pravidla

1. Zaregistruj se kliknutím na „CHCI SE ZAPOJIT“ na hlavní straně webu

2. Zaplať startovné (Po kliknutí na "CHCI SE ZAPOJIT" budeš přesměrován na platební bránu, kde si můžeš vybrat výši startovného, jakou nás podpoříš.) Finance, které prostřednictvím této akce získáme budou použity na terénní práci v rodinách lidí s autismem v Jihočeském kraji.

3. Jakkoli se označ (kup si v e-shopu náš krásný dres "zakoupit dres", označ kolo, sebe, … logem „APLA JEDE“ "stáhnout naše logo",  napiš nám o samolepku, placku, které najdeš v e-shopu, označ se nápisem "APLA JEDE" – zkrátka nápadům se meze nekladou, a některé najdeš v instruktážním videu na první straně webu) 

4. Šlápni do pedálů a ujeď pro nás alespoň 12 km. Pokud jsi byl někým vyzván, máš na tento svůj sportovní výkon ode dne obdržení výzvy 10 dnů.

Pokud se ti to nehodí, nebo zkrátka u tebe není ta pravá cyklistická sezóna, a přesto nechceš být "salát":), můžeš se z cyklovýzvy  vykoupit (přes  platební bránu pod "CHCI SE ZAPOJIT") a tvůj vyzyvatel ostrouhá mrkvičku:). Finance, které prostřednictvím této akce získáme budou použity na terénní práci v rodinách lidí s autismem v Jihočeském kraji. Děkujeme!

5. Vyzvi své přátele, předej jim cyklovýzvu - můžeš to udělat přes naše facebookové stránky. Cyklovýzva zní: "Ukaž, že nejsi salát a zapoj se do cyklovýzvy APLA JEDE!".  

6. Pošli foto/mapku z mobilních aplikací (Endomondo apod.) a informace o trase, počtu kilometrů - chceš-li, a to přes facebook, kde rovnou můžeš uvést jméno toho, koho dále vyzýváš a prostřednictvím stránek se s ním spojit. Nebo tyto informace vlož do formuláře na stránkách APLAJEDE či je pošli na email aplajede@aplajc.cz, a my už si s tím poradíme.

DĚKUJEME a kilometrům zdar!

Kontakty na nás

Lucie Straková Jirků - strakova.jirku@aplajc.cz

Lucie Hnojnová – hnojnova@aplajc.cz tel.: 608 666 167